O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się między innymi w budowie domów jednorodzinnych a także budynków w zabudowie bliźniaczej i szeregowej. Dotychczas doświadczenie zdobywaliśmy jako podwykonawca podczas realizacji przedsięwzięć inwestycyjnych w kraju, a także EU. Priorytetami w naszej firmie są solidność wykonania i terminowe wywiązywanie się z zawartych umów.

Od momentu podjęcia decyzji o inwestycji i wykonania projektu aż do wydania kluczy do domu, współpracujemy wyłącznie z wykwalifikowanymi specjalistami oraz kładziemy duży nacisk na jakość użytych materiałów.

Aktualnie w ścisłej kooperacji z firmą budowlaną Mur Dom Sp. z o.o. uzyskaliśmy możliwość rozpoczęcia następnych, bardzo atrakcyjnych dla naszych klientów, inwestycji.

W tym celu utworzyliśmy spółkę realizacyjną FINEHOUSE Sp. z o.o., która rozpoczęła prace planistyczne i przygotowawcze na zakupionych  gruntach w Kłodawie, Czapli  i innych miejscowościach , na których zaplanowaliśmy wybudować ponad 40 domów jedno i wielorodzinnych.

Nasze inwestycje charakteryzują się „rozproszoną zabudową” – duże działki, ciekawą lokalizacją z pełną infrastrukturą drogową oraz urozmaiconą architekturą domów i topografią terenu