Domy w Kiełpinie na Kaszubach

Domy od ręki nad jeziorem

Chcielibyśmy przedstawić Państwu naszą najnowszą inwestycję – kompleks sześciu nowoczesnych budynków mieszkalnych w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowany w miejscowości w Kiełpinie na Kaszubach. Nasze domy jednorodzinne na Kaszubach to doskonała opcja dla tych, którzy marzą o spokojnym życiu w otoczeniu przyrody. Ta spokojna okolica, otoczona zielenią, jest idealna dla osób poszukujących wygody i relaksu. Doskonałe połączenie z Trójmiastem (PKS, PKM) umożliwia łatwe i szybkie dotarcie do licznych atrakcji i miejsc aktywnego wypoczynku. Dodatkowo, lokalizacja zapewnia pełną infrastrukturę, w tym szkołę, przedszkole, żłobek, przychodnię zdrowia, aptekę, liczne sklepy, restauracje, kwiaciarnie, kościół oraz plac zabaw dla dzieci.

 Jeśli nie chcesz poświęcać swojego czasu na dojazdy do szkoły, przedszkola, sklepów, przychodni i innych miejsc, a jednocześnie marzysz o ciszy i spokoju, to mamy coś dla Ciebie.
Dom na Kaszubach na sprzedaż w Kiełpinie, to idealne rozwiązanie!

Wszystko co najważniejsze znajduje się w najbliższej okolicy:

Żłobek

Przedszkole

Szkoła

Lekarz

Jedzenie

Migracja do spokojnego, bezpiecznego miejsca może przynieść poprawę zdrowia i umożliwić lepsze korzystanie z życia. W otoczeniu znajdują się malownicze jeziora, lasy oraz plac zabaw dla dzieci, ale to nie wszystko! Osoby ceniące aktywność fizyczną mogą spróbować swoich sił w spływie kajakowym, na konnych wyprawach lub w grze w piłkę w klubie piłkarskim Amator. W zimie, narciarze mogą skorzystać z pobliskiego ośrodka narciarskiego na Wieżycy, oddalonego tylko o 11 km. W codziennym życiu pomocne mogą okazać się sklepy spożywcze, fryzjer, kosmetyczka, punkt pocztowy, kościół czy biblioteka. Weterynarz i psi fryzjer są również dostępni dla czworonogów, a dla samochodu znajdzie się w okolicy myjnia oraz warsztat samochodowy.

Kaszuby, lasy, jeziora bez kompromisów

Mieszkając w atrakcyjnej lokalizacji na Kaszubach, z dala od hałasu i zgiełku wielkich miast, pozostajemy kontakcie z niedalekim Trójmiastem. Tylko 5 km do obwodnicy Metropoli Trójmiasta i 23 km do Gdańska! Do Kartuz zaledwie 5km, a 11 km do Żukowa.

Domy jednorodzinne na sprzedaż od ręki

Oferujemy sprzedaż domów na Kaszubach od ręki, co oznacza, że klient może mieć swój wymarzony dom już wkrótce. Zachęcamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą ofertą domów jednorodzinnych na sprzedaż. Oferujemy konkurencyjne ceny i profesjonalne doradztwo w procesie zakupu nieruchomości na Kaszubach.

Dom (segment) o powierzchni 113,46 m2 w skład którego wchodzą:

  • Parter o łącznej powierzchni 59,46 m2 składający się z: wiatrołap, hol, kl. schodowa, toaleta, salon z aneksem, garaż
  • Poddasze o łącznej powierzchni 54 m2 składający się z: korytarz, 3 pokoje, łazienka, kl. schodowa
  • prąd, gaz, woda, szambo, ogrodzenie, kostka bukowa na podjazdach

Mapa inwestycji domów w Kiełpinie z podziałem i wielkością działek:

Dom 113,46 m2
Działka 411 m2

Dom 113,46 m2
Działka 405 m2

Dom 113,46 m2
Działka 403 m2

Dom 113,46 m2
Działka 401 m2

Dom 113,46 m2
Działka 399 m2

Dom 113,46 m2
Działka 574 m2

SPRZEDANE

Ceny przedstawiają się następująco:
– segment A – REZERWACJA
– segment B – 625 000 zł
– segment C – REZERWACJA
– segment D – SPRZEDANY
– segment E – 625 000 zł
– segment F – SPRZEDANY

Każdy dom oddawany jest w stanie deweloperskim ze wszystkimi mediami: prąd, gaz, woda, szambo. Budynek ogrodzony, podjazdy jak i taras wyłożone kostką brukową. Domy są gotowe do odbioru. Polecamy nasze domy ze względu na staranność budowy i wykończenia oraz wysokiej jakości materiały budowlane użyte do budowy.

Serdecznie zapraszamy do umówienia się na prezentację domów jednorodzinnych na Kaszubach:
tel. 507-302-203